FILA Plume X-Wrap 90 Lady

domovská stránka » FILA Plume X-Wrap 90 Lady

FILA Plume X-Wrap 90 Lady

Včera jsem poprvé vyrazila vyzkoušet své nové brusle Fila. Vyjeli jsme s nimi do Německa, na trasu podél jezera Berzdorfer See. Mám pocit, že až na nádherných dlouhých trasách v Německu člověk skutečně otestuje, jak mu brusle budou sedět a jak se mu na nich bude jezdit... :)

A nyní zpět k mým „Filám“. Jedná se o Fila Plume X-Wrap 90 Lady, které by podle internetu měly být nejlehčí brusle na světe. Nemohu samozřejmě zaručit, že je to pravda :), nicméně, ten rozdíl poznáte hned jak brusle nazujete. Oproti mým minulým bruslím Fila Primo LX Lady jsem najednou měla pocit, jako když na noze nic nemám... Jsou opravdu pohodlné a lehoučké, což jako rekreační in-line bruslař oceňuji. 

Nicméně, kvalitu a pohodlnost bruslí nepoznáte na parkovišti u auta, ale až po několika najetých kilometrech, takže hurá na trať. Dali jsme si trasu dlouhou 28 km a na té už se obvykle pozná, jestli jsou brusle pohodlné a jak jedou... Musím říci, že ačkoliv to byla moje první jízda v této sezóně, po těch 28 km byly mé nohy stále v pohodě, žádné otlaky či dokonce puchýře a díky unikátnímu 3D perforovanému materiálu, ze kterého jsou boty vyrobeny, se v nich nohy nepotí. Prostě - jako v bačkůrkách :).

A co se týká jízdy? Kolečka o velikosti 90 mm a s tvrdostí 83 A jedou po hladkém německém asfaltu perfektně, ale problém neměly ani s místy hrubším povrchem trati. Mírné kopečky směrem nahoru byly díky již zmiňované nízké váze bruslí v pohodě a při sjezdech dolů to dobře frčelo, ale jelikož nejsem zrovna expert na rychlé sjezdy, raději jsme si rychlost korigovala brzdou :).

Suma sumárum – in-line brusle Fila Plume X-Wrap 90 Lady mohu vřele doporučit všem fitness „in-lajnistkám“ :). Skvěle si v nich zajezdíte a přitom ani po delší jízdě nemusíte mít obavy, že byste si druhý den nemohly obout své oblíbené lodičky či sandálky kvůli otlakům či puchýřům. Uvidíte, že se v nich budete skvěle cítit a díky výborným jízdním vlastnostem těchto bruslí budete při jízdě i skvěle vypadat :).

Shrnutí
Značka: FILA
Typ: Plume X-Wrap 90 Lady
Velikost koleček: 90 mm
Tvrdost koleček: 83A
Ložiska: ABEC 9

+ extrémně lehké, velmi pohodlné, dobře jedou a hladkém i mírně hrubém povrchu
- brzda se poměrně rychle sjíždí

FILA Plume X-Wrap 90 Lady