In-line trasa okolo Gräbendorfer See

domovská stránka » In-line trasa okolo Gräbendorfer See

In-line trasa okolo Gräbendorfer See

Okruh okolo jezera Gräbendorfer See je možno začít například na jižním břehu, kde je kousek od obce Casel parkoviště.  Zde nazujeme brusle a vyrazíme proti směru hodinových ručiček. Okruh vede loukami a lesem, více méně po rovině, takže cesta rychle ubíhá. Nejsou zde v podstatě žádná rozcestí, kde byste mohli špatně odbočit, takže se ani nenadějete a jste na severním břehu, kde je u obce Laasow bar s občerstvením. Otevírací doba je zde podobná jako u většiny stánků u Lužických jezer, takže víceméně náhodná… :). Pokud tedy zrovna budete mít štěstí, můžete se zde občerstvit. Pokud ne, pokračujte dál až na rozcestí u Laasow. Zde se dáte doleva (doprava byste dojeli do obce) a za chvíli jste zpět ve výchozím místě.

Route 2 338 808 - powered by www.inlinemap.net
 
 
 

In-line trasa okolo Gräbendorfer See

Trasa ke stažení ve formátu GPX

název stáhnout
Trasa okolo Gräbendorfer See stáhnout

Zvolte pravým tlačítkem myši "Uložit odkaz jako ..." a pojmenujte *.gpx.

2 Komentáře.

Josef
14.03.2015 22:03
Ještě dvě poznámky : z Koselmuhle lze pokračovat ještě do Koschendorfu (cca 2.5 km). Okruh kolem Grabendorfer je velmi malebný oproti jiným jezerům, rekultivace je již pokročilá. Na jezeru je škola potápění. Stojí to za to sem zajet.
Josef
14.03.2015 22:03
Pokud se zdá okruh kolem jezera krátký, lze ho prodloužit pěknou odbočkou ke Koselmuhle. Od jezera je třeba odbočit k vesničce Wustenhain, kde se jede asi 1 km po vedlejší silnici, bohužel zde opravili původní relativně přijatelný starý povrch na novou "protiskluzovou" drsnou pistu. Místní borci zde jezdí, viz. http://lanu.info/Skatin_Sicherheit_B/SKATER=STRECKEN.php nebo http://www.inlinemap.net/en/route/1910139-cottbus-kolkwitz-grabedorfer-see-rundkurs-und-zuruck/#/z13/51.70543,14.14953/terrain
Přidat komentář
Jsme rádi, že jste se rozhodli přidat komentář k tomuto článku. Prosíme, nevkládejte spamy či odkazy na jiné webové stránky. Takovéto komentáře budou smazány. Těšíme se na vaše podnětné a přínosné komentáře. Děkujeme!