Kemp Ferien- und Freizeitpark Geierswalde

domovská stránka » Kemp Ferien- und Freizeitpark Geierswalde
Kemp Ferien- und Freizeitpark Geierswalde

Prázdninový areál Geierswalde nabízí ubytování v plně vybavených mobilhomech. Kromě toho zde můžete zaparkovat vlastní karavan.

Mobilní domy jsou kompletně vybaveny vším, co potřebujete pro vaši perfektní dovolenou. Uvnitř bungalovu je kuchyňka s jídelním koutem, 2 oddělené ložnice a koupelna s WC a sprchovým koutem. V ložnicích jsou povlečené lůžkoviny a dostatek úložného prostoru. Kuchyně je kompletně vybavena veškerým základním nádobím, je zde plynový sporák, dřez, lednice, kávovar, toustovač a rádio.

Každý mobilhome má dřevěnou terasu s grilem na dřevěné uhlí a také posezení s plastovým nábytkem a slunečníkem. Kromě terasy je u každého bungalovu zhruba 100 m2 travnaté plochy, která je odhraničena tújemi. Díky nim zde budete mít dostatek soukromí.

Mobilhomy se nacházejí na obrovské louce, kterou můžete využít pro nejrůznější sportovní vyžití a vaše děti si na ní mohou bezpečně hrát. Auto můžete zaparkovat přímo u mobilhomu.

Písečná pláž je vzdálena pouhé 2 minuty chůze. Na pláži jsou stánky s občerstvením a také půjčovna lodí a šlapadel. Přímo od mobilhomů vedou nádherně upravené trasy pro in-line brusle či cykloturistiku.

Kemp Ferien- und Freizeitpark Geierswalde

Kontaktní informace

Adresa:
Lesweg 3 , 02979 Elsterheide OT Geierswalde
Telefon:
+49 0174 9012658
E-Mail:
urlaub@geierswaldersee.de
Web:
www.cz.geierswaldersee.de