Snowtropolis - krytá lyžařská hala

domovská stránka » Snowtropolis - krytá lyžařská hala

Snowtropolis - krytá lyžařská hala

Myslíte, že lyžovat se dá jen v zimě? Tak to se pletete. Pokud navštívíte oblast Lužických jezer v Německu, můžete si na lyžích zajezdit klidně i v parném létě. Ve městě Senftenberg se totiž nachází hala zvaná Snowtropolis, ve které je krytá sjezdovka pro lyže i snowboard.

Sjezdovka je dlouhá 130 m a díky terénním úpravám si na ní zalyžují nejen začátečníci, ale i zkušenější lyžaři. Snowboardisté zde mohou využít Funpark s nejrůznějšími skoky a překážkami. Nahoru vás vyveze pojízdný pruh a pak už můžete směle fičet dolů.

Součástí SKI haly je i půjčovna lyží, snowboardů a veškerého dalšího vybavení, které na lyžování potřebujete. Půjčit si zde můžete i kompletní lyžařské oblečení včetně rukavic a čepice, protože tohle vybavení s sebou na letní dovolenou obvykle nevozíte J.

Až vás lyžování omrzí, můžete se posadit do Snowtropolis baru, dát si něco dobrého k jídlu či pití, a  díky 5 m vysoké a 36 m široké prosklené čelní stěně sledovat, co se děje na svahu.  

Krytý lyžařský svah je nejatraktivnější, ale rozhodně ne jedinou atrakcí Snowtropolisu. Kromě lyžování si zde můžete zabruslit, zahrát si bowling, badmington, volejbal či tenis, a nebo si zajít do sauny.

Snowtropolis - krytá lyžařská aréna

Kontaktní informace

Web:
www.snowtropolis.de