Surf Renner – vodní sporty na Geierswalder See

domovská stránka » Surf Renner – vodní sporty na Geierswalder See

Surf Renner – vodní sporty na Geierswalder See

Vítejte ve světě vodních sportů u jezera Geierswalder See. U nás si můžete vyzkoušet surfování, plachtění i další vodní sporty – nafukovací čluny, katamarány, kánoe, kajaky či SUP (Stand-Up Paddling). Máme pro každého něco: šlapadla, vodní kola, veslice, surfy s sedákem a další.

Pokud jste tyto vodní sporty ještě nikdy nezkoušeli, u nás můžete začít! Zapůjčíme vám vše potřebné a vysvětlíme vám co a jak. Stačí vám jen plavky a dobrá nálada. Zbytek nechte na nás. Nabízíme kurzy pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří chtějí zlepšit svoji techniku.

Zkuste nový hit – SUP, neboli Stand-Up Paddling. Tento neobvyklý vodní sport k nám přišel z Ameriky, ale i u Lužických jezer se stává stále populárnějším. Nejen, že se při něm skvěle pobavíte, ale zároveň posílíte své svaly a zvýšíte svou vytrvalost a koordinaci.

Po skvělých zážitcích na vodě vám jistě přijde vhod občerstvení, které nabízí plážový bar Kapitán Hook. Pohodlně se usaďte do jednoho z našich lehátek a vychutnejte si lahodný šálek kávy, výtečnou zmrzlinu z vlastní produkce či některý z našich chlazených nápojů.

Surf Renner