Trasa in-line závodu Lužická 100 - rok 2010

domovská stránka » Trasa in-line závodu Lužická 100 - rok 2010

Trasa in-line závodu Lužická 100 - rok 2010

Máte rádi výzvy? Zkuste si na in-line bruslích projet trasu oblíbeného in line závodu Lužická 100, jak se jela v roce 2010. Jel se 2x 50 km okruh, takže se můžete rozhodnout, jestli si ho projedete jednou (50km) nebo dvakrát (100 km).

Start závodu je u kempu v Geierswalde. Odtud se jede okolo jezera proti směru hodinových ručiček. Nejprve lesem a poté mezi loukami s krásnými výhledy na jezera - po levé straně máme Geierswalder See a po pravé Partwitzer See. Zhruba po 3 km přijedeme k Barbara kanálu, který obě jezera spojuje. Dále pokračujeme úsekem podél Partwitzer See až přijedeme na rozcestí, kde se dáme doprava. Po výjezdu z lesa budeme mít po pravé straně Partwitzer See a po levé straně se nám objeví Sedlitzer See. Tato jezera spojuje Rosendorfer kanál. Za ním dojedeme na rozcestí u vesničky Lieske, kde začíná již zmiňovaná "smyčka".

Nejprve na tomto rozcestí zabočíme doprava, pojedeme kousek lesem a poté podél Partwitzer See až k vesničce Siedlung. Zde je v kempu stánek s občerstvením, takže pokud si nebudete měřit čas, za jaký trasu ujedete, můžete si zde chvíli sednout a občerstvit se. Za kempem je otočka a vydáváme se zpět k rozcestí u vesničky Lieske.

Na tomto rozcestí se tentokrát dáme doprava a krátce nato doleva. Dále pokračujeme podél jezera Sedlitzer See, až k jeho téměř nejužšímu místu. Zde se trasa stáčí poměrně prudce doprava do lesa a dovede nás do vesničky Sedlitz. Tady se otočíme a stejnou trasou se vracíme zpět, až na rozcestí u Lieske (už potřetí... !). Z rozcestí pokračujeme rovně, směrem na Rosendorfer kanál a Barbara kanál až do kempu v Giereswalder (po trase prvního úseku). V kempu se můžeme rozhodnout - buď nám ujetých 50 km stačí, nebo jestli si celou trasu zopakujeme ještě jednou, abychom dali celou Lužickou 100.

 

Route 625 729 - powered by www.inlinemap.net
 
 
 
Trasa in-line závodu Lužická 100 - rok 2010