Lužická jezera – ideální místo pro aktivní dovolenou

Láká vás aktivní, ale přitom pohodové dovolené uprostřed přírody? Co takhle kombinace koupání, cyklistiky, in-line bruslí, vodních sportů a trochy adrenalinu? Pokud si takto představujete svoji dovolenou, pak jsou pro vás Lužická jezera v Německu to pravou volbou.

Na stránkách www.luzicka-jezera.cz vám přinášíme podrobně zpracované trasy pro inline brusle v Německu - v oblasti Lužických jezer. Rovné, široké a perfektně upravené trasy s minimem bruslařů a cyklistů si určitě zamilujete. Podívejte se i na nabídku vodních sportů a další možnosti vyžití. Dinosauří park, krytá lyžařská hala, ležící Eiffelovka, vodní skůtry, šlapadla, čtyřkolky, vyhlídkový vláček, zoologická zahrada, dlouhé písečné pláže, to vše nabízejí Lužická jezera. Vydejte se je s námi objevovat.

Do oblasti Lužických jezer pravidelně jezdíme a trasy projíždíme, proto vám přinášíme průběžně aktualizované informace.
Těšíme se, že se třeba na některé z tras potkáme :)

Aktuálně
Hubneme na in-line bruslích                                 Videa z in-line tras a cyklotras                                 Seenland Karte - spousta slev v kapse 


Tipy na výlet

Čtyřkolky - Quadcenter Klein Partwitz

Dopřejte si neobyčejný zážitek – výlet na čtyřkolkách krajinou Lužických jezer! Quadcenter Klein Partwitz nabízí zapůjčení čtyřkolek, potřebnou výbavu i zkušené průvodce pro vaše výlety na čtyřkolkách.

Čtěte více

Rodiny s dětmi

Saurierpark - dinosauří park pro malé i velké

Chcete vidět, jak vypadala naše země v době, kdy se po ní proháněli dinosauři a další pravěcí ještěři? Pak se vypravte do Německa, kde nedaleko města Bautzen (u obce Kleinwelka) najdete obrovský dinosauří park nazvaný Saurierpark. Jeho návštěva rozhodně stojí za to - bavit se zde budou nejen děti, ale i dopělí.

Čtěte více

Kalendář akcí