Geierswalder See

domovská stránka » Lužická jezera » Geierswalder See
In-line trasy a další aktivity - Geierswalder See - Lužická jezera, Německo. Perfektní místo pro in-line brusle.

BBQ Donut - Grill&Chill

To musíte vyzkoušet! Piknik či barbecue na vodě. Pronajměte si BBQ Donut, vydejte se na výlet po hladině jezera a přitom si vychutnávejte skvělé grilované maso či ryby, kávu se zákuskem a nebo víno s výtečnými sýry.  

čtěte více

Čtyřkolky - Quadcenter Klein Partwitz

Dopřejte si neobyčejný zážitek – výlet na čtyřkolkách krajinou Lužických jezer! Quadcenter Klein Partwitz nabízí zapůjčení čtyřkolek, potřebnou výbavu i zkušené průvodce pro vaše výlety na čtyřkolkách.

čtěte více

Fotogalerie - Geierswalder see

čtěte více

Fototrasa Geierswalder see

čtěte více

In-line trasa okolo Geierswalder See

16 km dlouhá trasa pro inline brusle vede okolo jezera Geierswalder See, které je nepsaným centrem západní části Lužických jezer. Trasa se dá na několika místech napojit na ostatní trasy, které vás dovedou k dalším jezerům.

čtěte více

In-line trasa okolo Geierswalder See a Sedlitzer See

Jestliže si chcete dát trochu do těla, můžete se vydat na trasu kolem dvou jezer – Geierswalde See a Sedlitzer See. Trasa je to velmi příjemná, vede hlavně loukami a lesy podél jezer, ale částečně je nutno projet i okrajem města Senftenberg. Proto ji nedoporučujeme začátečníkům.

čtěte více

Jetbootzentrum Lausitz

Půjčovna vodních skútrů Jetbootzentrum Lausitz nabízí skvělý adrenalinový zážitek. Vyzkoušejte vzrušující jízdu po hladině jezera Geierswalder See.

čtěte více

Kemp Ferien- und Freizeitpark Geierswalde

Prázdninový areál Geierswalde nabízí ubytování v plně vybavených mobilhomech. Kromě toho zde můžete zaparkovat vlastní obytné auto, přívěs či karavan. Přímo u mobilhomu můžete nazout brusle a vyrazit na některou z in-line tras. Kousek od kempu je písečná pláž, na které je řada stánků s občerstvením a také půjčovny sportovního vybavení.

čtěte více

Koschener kanál se zdymadly pro lodní dopravu

V červnu 2013 byl otevřen Koschener kanál spojující jezera Geierswalder See a Senftenberger See. Díky němu se vodní hladiny obou jezer propojily a vy si na lodích či člunech můžete udělat zajímavý výlet.

čtěte více

Lausitzer Seenland Resort - apartmány na břehu jezera

Luxusně zařízené rekreační domy stojí přímo na břehu jezera Geierswalder See, na které skýtají romantický výhled. Užijte si moderní prostředí ve stylu plovoucích domů, s jedinečným panoramatickým výhledem. Svou dovolenou můžete strávit u vody, na kole či na in-line bruslích, nebo můžete relaxovat a odpočívat. Máte na výběr mezi dvěma plně vybavenými apartmány.

čtěte více

Lausitzer Seenland Resort - plovoucí domy

Jestliže hledáte pro svou dovolenou neobvyklé a zároveň luxusní ubytování, pak je Lausitzer Seenland Resort tou pravou volbou pro vás. Moderně vybavené domy s obrovskými terasami se vznášejí na hladině jezera Geierswalder See a poskytnou vám skvělou příležitost k relaxaci i k aktivnímu vyžití.

čtěte více

Maják v přístavu u Geierwalder See

V přístavu u Geierswalder See byl v roce 2014 vybudován ojedinělý maják, který tvoří dominantu tohoto přístavu.

čtěte více

Plavební pokyny pro oblast Lužických jezer

Plavební pokyny pro Senftenberger a Geierswalder see

čtěte více

Pláž u Geierswalder See

Jezero Geierswalder See se stává oblíbeným místem pro koupání i pro milovníky vodních sportů.

čtěte více

Rozhledna Rostnagel

Rozhledna Rostnagel, neboli Rusty Nail (či česky Rezavý hřebík), je ojedinělým industriálním dílem, které skvěle zapadá do Lužické jezerní krajiny. Nabízí ojedinělý výhled hned na několik okolních jezer.

čtěte více

Surf Renner – vodní sporty na Geierswalder See

Vítejte ve světě vodních sportů u jezera Geierswalde. U nás si můžete vyzkoušet surfování, plachtění i další vodní sporty – nafukovací čluny, katamarány, kánoe, kajaky či SUP (Stand-Up Paddling). Máme pro každého něco: šlapadla, vodní kola, veslice, surfy s sedákem a další.

čtěte více

Trasa in-line závodu Lužická 100 - rok 2010

Máte rádi výzvy? Zkuste si na in-line bruslích projet trasu oblíbeného in line závodu Lužická 100, jak se jela v roce 2010. Jel se 2x 50 km okruh, takže se můžete rozhodnout, jestli si ho projedete jednou (50km) nebo dvakrát (100 km).

čtěte více

Vyhlídka na Sedlitzer See

Zkuste navštívit novou vyhlídku - molo, ze které je krásný pohled na Sedlitzer See.

čtěte více