In-line brusle - tipy, náměty, návody

domovská stránka » In-line brusle » In-line brusle - tipy, náměty, návody
Tipy jak vybrat in-line brusle, srovnání in-line bruslí, kurzy in-line, jak brzdit na in-line bruslích, atd.

10 důvodů proč jezdit na in-line bruslích

In-line brusle jsou v poslední době čím dál víc populární. Ptáte se proč? Protože na nich může jezdit v podstatě kdokoliv – mladí i staří, sportovci i netrénovaní... In-line brusle, to je zábava a relaxace, kterou můžete provozovat od jara do podzimu. Na brusle může jezdit s celou rodinou, dobře se na nich jezdí i s kočárkem… :).

čtěte více

Chcete mít krásné nohy, štíhlé boky a vyrýsovaný zadeček? Zkuste in-line brusle!

In-line brusle jsou ideální příležitostí, jak příjemně strávit volný čas venku, skvěle si vyčistit hlavu a ještě navíc zapracovat na své postavě. Nebo snad netoužíte po štíhlých nohách a perfektně vyrýsovaném zadečku?

čtěte více

Fit jízda na in-line bruslích - kalkulátor tepové frekvence

Jestliže se chcete na in-line bruslích dostat do skvělé kondice a třeba i shodit pár kilo, je potřeba jezdit efektivně a se správnou intenzitou. Aby byla jízda co nejefektivnější, je potřeba udržovat správné hodnoty tepové frekvence.

čtěte více

In-line brusle dříve a dnes

Někteří z vás si možná ještě vzpomenou na kolečkové brusle, které se u nás daly sehnat v 80. letech. Nasazovaly se na boty, měly 2 kolečka vepředu a 2 vzadu a s dnešními in-line bruslemi se těžko mohly srovnávat - ať už co do techniky jízdy, nebo co do rychlosti, jakou se na nich dalo jezdit...

čtěte více

In-line brusle pomáhají při hubnutí

Zázračné pilulky na hubnutí? Drastické diety? Složité počítání kalorií? Nudné pocení se v posilovně? Ne! Jestli chcete hubnout, jděte na to jinak! Začněte dělat něco, co vás bude bavit a tím pádem s tím hned po týdnu či dvou nepřestanete. Pořiďte si in-line brusle a spojte příjemné s užitečným... :)

čtěte více

Jak brzdit na in-line bruslích

Téma brždění na in-line bruslích je aktuální pro každého, kdo se rozhodne tento krásný sport vyzkoušet. Při in-line vyjížďkách vás totiž čeká řada situací, při kterých budete potřebovat relativně rychle zabrzdit...

čtěte více

Jak být fit na in-line bruslích

Jízdou na in-line bruslích se můžete poměrně snadno a rychle dostat do skvělé kondice a udržovat se fit. Měli byste ale dodržovat několik zásad – před jízdou byste se měli pořádně rozcvičit a po jízdě byste neměli zapomínat na strečink.

čtěte více

Jak trénovat brzdění na inline bruslích?

V jednom z našich článků jste se mohli dočíst, jaké jak brzdit na in-line bruslích. Jenže - teorie je jedna věc a praxe druhá. Proto se v tomto článku zaměříme na to, jak brzdění na in-line bruslích natrénovat…

čtěte více

Jak vybrat in-line brusle? Naše tipy.

Jestli řešíte problém, jak si vybrat in-line brusle, podělíme se s vámi o naše zkušenosti. Na in-line bruslích jezdíme celá rodina už několik let, takže jsme vyzkoušeli řadu modelů, několik velikostí a tvrdostí koleček, nejrůznější ložiska, pohodlné i méně pohodlné boty, trvanlivé i méně trvanlivé brzdičky, atd... :)

čtěte více

Než vyrazíte na nákup in-line bruslí

Jestliže si chcete pořídit in-line brusle a nemáte v tomto ohledu žádné zkušenosti, rozhodně nedoporučujeme koupit první brusle, které vám přijdou pod ruku (ideálně ve slevě) :). Před nákupem byste se měli poradit s odborníkem ve speciální prodejně, nebo si o výběru in-line bruslí alespoň něco přečíst :).

čtěte více

Výměna koleček na in-line bruslích

Jednou z nejdůležitějších součástí in-line bruslí jsou kolečka. Aby vám dlouho a dobře sloužila, je potřeba se o ně starat a čas od času je prohodit, protože se při jízdě nerovnoměrně sjíždějí. Když budete kolečka svých in-line bruslí pravidelně kontrolovat a přehazovat, můžete si na nich déle užívat pohodovou jízdu.  

čtěte více

Začínáme s in-line bruslemi

Chystáte se poprvé vyrazit na in-line brusle? Dobré je vzít si s sebou někoho, kdo už má s jízdou zkušenosti a může vám poradit, jak na to. Pokud nikoho takového kolem sebe nemáte, pak doporučujeme zjistit, jestli někde ve vašem okolí nepořádají kurzy pro začínající in-line bruslaře. Každopádně vám přinášíme pár postřehů, které mohou být pro začátečníky užitečné...

čtěte více