In-line trasy pro začátečníky

domovská stránka » In-line brusle » In-line trasy pro začátečníky
In-line trasy pro začátečníky - Německo, Lužická jezera. In-line brusle zde zvládnou i dět a začínající inline brulslaři.

Eurospeedway

Už jste se někdy proháněli na in-line bruslích po závodním automobilovém okruhu? Pokud ne, v oblasti Lužických jezer si to můžete vyzkoušet.

čtěte více

In-line trasa okolo Bärwalder See

Trasa okolo jezera Bärwalder See je mezi in-line bruslaři velmi oblíbená. Okruh je pro in-line brusle naprosto perfektní a v letních měsících se můžete vykoupat na nádherně upravené písečné pláži.

čtěte více

In-line trasa okolo Bernsteinsee

Jezero Bernsteinsee leží zhruba 10km jižně od Sprembergu, mezi vesnicemi Burg a Burghammer. Na in-line bruslích se dá se jet samostatně, nebo v kombinaci s okruhem kolem jezera Scheibe See.

čtěte více

In-line trasa okolo Dreiweiberner See

Kratší, zhruba 8 dlouhý km in-line okruh okolo jezera Dreiwerberner See se dá jet buď samostatně, nebo ho můžete propojit s jedním ze sousedních jezer -  Bärwalder See či Scheibe see.

čtěte více

In-line trasa okolo Geierswalder See

16 km dlouhá trasa pro inline brusle vede okolo jezera Geierswalder See, které je nepsaným centrem západní části Lužických jezer. Trasa se dá na několika místech napojit na ostatní trasy, které vás dovedou k dalším jezerům.

čtěte více

In-line trasa okolo Gräbendorfer See

Deset kilometrů dlouhá trasa okolo nejseverněji položeného jezera oblasti.

čtěte více

In-line trasa okolo Partwitzer See

22 km dlouhý okruh patří mezi nejvyhledávanější v oblasti Lužických jezer. Mimo jiné se zde jezdí i známý in line závod Lužická stovka. Je to okruh bez průjezdu městy a bez kritických míst, stoupání a klesání jen velmi mírné.

čtěte více

In-line trasa okolo Scheibe See

Jezero Scheibe See se nachází východně od města Hoyerswerda. Okruh kolem tohoto jezera je zhruba 13 km dlouhý, mírně zvlněný, ale bez nebezpečných sjezdů. Cesta na in-line bruslích příjemně ubíhá, takže se ani nenadějete a jezero máte objeté. Pokud byste si chtěli okruh prodloužit, můžete ho spojit například s jezerem Bernstein See.

čtěte více

In-line trasa podél Berzdorfer See

Berzdorfer See je ze všech Lužických jezer úplně nejblíže ČR. Nachází se nedaleko města Görlitz. Jeho jedinou nevýhodou je, že asfaltová trasa vhodná pro in-line brusle bohužel nevede okolo celého jezera. Nedá se tedy jet jako okruh.

čtěte více

In-line trasa podél Blunoer Südsee

12 km dlouhá inline trasa vede z Geierswalde po severním břehu Blunoer Südsee a nabízí zajímavou podívanou. Nad temnou vodou jezera se vypíná rozeklaný hřeben vytěžené horniny na protějším břehu. A navíc, asfalt je zejména v posledním úseku trasy téměř dokonalý.

čtěte více

Jak brzdit na in-line bruslích

Téma brždění na in-line bruslích je aktuální pro každého, kdo se rozhodne tento krásný sport vyzkoušet. Při in-line vyjížďkách vás totiž čeká řada situací, při kterých budete potřebovat relativně rychle zabrzdit...

čtěte více

Začínáme s in-line bruslemi

Chystáte se poprvé vyrazit na in-line brusle? Dobré je vzít si s sebou někoho, kdo už má s jízdou zkušenosti a může vám poradit, jak na to. Pokud nikoho takového kolem sebe nemáte, pak doporučujeme zjistit, jestli někde ve vašem okolí nepořádají kurzy pro začínající in-line bruslaře. Každopádně vám přinášíme pár postřehů, které mohou být pro začátečníky užitečné...

čtěte více