In-line trasy pro pokročilé

domovská stránka » In-line brusle » In-line trasy pro pokročilé
In-line trasy pro pokročilé - Německo, Lužická jezera. In-line brusle si zde opravdu užijete!

Eurospeedway

Už jste se někdy proháněli na in-line bruslích po závodním automobilovém okruhu? Pokud ne, v oblasti Lužických jezer si to můžete vyzkoušet.

čtěte více

In-line okruh okolo 3 jezer – Scheibesee, Dreiweiberner See a Bernsteinsee

Pokud si chcete dát trochu do těla, vydejte se s námi na in-line okruh okolo 3 jezer. Spojili jsme dohromady okruhy okolo Scheibesee, Dreiweiberner See a Bernsteinsee a vznikl 41 km dlouhý okruh, na kterém se na bruslích ani chvilku nebudete nudit.

čtěte více

In-line trasa okolo Bärwalder See

Trasa okolo jezera Bärwalder See je mezi in-line bruslaři velmi oblíbená. Okruh je pro in-line brusle naprosto perfektní a v letních měsících se můžete vykoupat na nádherně upravené písečné pláži.

čtěte více

In-line trasa okolo Bernsteinsee

Jezero Bernsteinsee leží zhruba 10km jižně od Sprembergu, mezi vesnicemi Burg a Burghammer. Na in-line bruslích se dá se jet samostatně, nebo v kombinaci s okruhem kolem jezera Scheibe See.

čtěte více

In-line trasa okolo Dreiweiberner See

Kratší, zhruba 8 dlouhý km in-line okruh okolo jezera Dreiwerberner See se dá jet buď samostatně, nebo ho můžete propojit s jedním ze sousedních jezer -  Bärwalder See či Scheibe see.

čtěte více

In-line trasa okolo Geierswalder See

16 km dlouhá trasa pro inline brusle vede okolo jezera Geierswalder See, které je nepsaným centrem západní části Lužických jezer. Trasa se dá na několika místech napojit na ostatní trasy, které vás dovedou k dalším jezerům.

čtěte více

In-line trasa okolo Geierswalder See a Sedlitzer See

Jestliže si chcete dát trochu do těla, můžete se vydat na trasu kolem dvou jezer – Geierswalde See a Sedlitzer See. Trasa je to velmi příjemná, vede hlavně loukami a lesy podél jezer, ale částečně je nutno projet i okrajem města Senftenberg. Proto ji nedoporučujeme začátečníkům.

čtěte více

In-line trasa okolo Partwitzer See

22 km dlouhý okruh patří mezi nejvyhledávanější v oblasti Lužických jezer. Mimo jiné se zde jezdí i známý in line závod Lužická stovka. Je to okruh bez průjezdu městy a bez kritických míst, stoupání a klesání jen velmi mírné.

čtěte více

In-line trasa okolo Scheibe See

Jezero Scheibe See se nachází východně od města Hoyerswerda. Okruh kolem tohoto jezera je zhruba 13 km dlouhý, mírně zvlněný, ale bez nebezpečných sjezdů. Cesta na in-line bruslích příjemně ubíhá, takže se ani nenadějete a jezero máte objeté. Pokud byste si chtěli okruh prodloužit, můžete ho spojit například s jezerem Bernstein See.

čtěte více

In-line trasa okolo Sedlitzer See

Jezero Sedlitzer See leží mezi města Sedlitz, Lieske, Kleinkoschen a Senftenberg. Okruh okolo něj je dlouhý zhruba 28 km a nabízí velmí příjemné svezení.

čtěte více

In-line trasa okolo Senftenberger See

Zhruba 18 km dlouhá trasa pro inline brusle vede okolo jezera Senftenberger See. To vzniklo jako největší umělé jezero v Evropě už v roce 1973, zatopením povrchového dolu.

čtěte více

In-line trasa podél Altdöberner See

Jezero Altdöberner  See leží severně od centrální oblasti Lužických jezer. Na in-line bruslích se bohužel nedá objet celé, protože asfaltová trasa vede jen podél jeho jižní části. Tento zhruba 10 km dlouhý úsek je vhodný spíše pro pokročilejší inline bruslaře, protože je poměrně zvlněný.

čtěte více

In-line trasa podél Berzdorfer See

Berzdorfer See je ze všech Lužických jezer úplně nejblíže ČR. Nachází se nedaleko města Görlitz. Jeho jedinou nevýhodou je, že asfaltová trasa vhodná pro in-line brusle bohužel nevede okolo celého jezera. Nedá se tedy jet jako okruh.

čtěte více

In-line trasa podél Blunoer Südsee

12 km dlouhá inline trasa vede z Geierswalde po severním břehu Blunoer Südsee a nabízí zajímavou podívanou. Nad temnou vodou jezera se vypíná rozeklaný hřeben vytěžené horniny na protějším břehu. A navíc, asfalt je zejména v posledním úseku trasy téměř dokonalý.

čtěte více

In-line trasa podél Neuwieser See

Široká, 8 km dlouhá in-line trasa s novým, perfektně hladkým asfaltem a krásnými výhledy na jezero.

čtěte více

In-line trasa z Nochten k Weisswasser

Tato zhruba 27 km dlouhá trasa se nachází nedaleko elektrárny Boxberg. Na rozdíl od většiny ostatních tras nevede kolem jezera, ale kolem ještě nezatopeného dolu. Na jejím konci je rozhledna, ze které se otevírá velmi zajímavý výhled na to, jak vypadá obrovský povrchový důl, kterých byla v této oblasti celá řada.

čtěte více

Trasa in-line závodu Lužická 100 - rok 2010

Máte rádi výzvy? Zkuste si na in-line bruslích projet trasu oblíbeného in line závodu Lužická 100, jak se jela v roce 2010. Jel se 2x 50 km okruh, takže se můžete rozhodnout, jestli si ho projedete jednou (50km) nebo dvakrát (100 km).

čtěte více